WhatsApp
  • 0 (90) 212 5781134
  • 0 (90) 533 2229549

0 (90) 212 5781134

Sürdürülebilir Turizm Politikamız

  • Anasayfa
  • Sürdürülebilir Turizm Politikamız

Sürdürülebilir Turizm Politikamız

Siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede konaklama deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda; misafirlerimize en iyi kalitede konaklama hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Yasal gereklilikler

Tüm ürün ve hizmet süreçlerimizde yasal mevzuata ve hukukun üstünlüğüne saygı duyarak, Ulusal ve Uluslararası Kanunlara ve ilgili diğer kanunlara, kurumumuzun uymakla yükümlü olduğu diğer şartlara uygun hareket ediyoruz.

Engelli Bireylere Uygunluk

Otelimiz engelli bireylerin kullanımı için uygun değildir. Otel girişlerimiz engelli bireylerin kullanımına uygun değildir.

Paydaşlarımızın Güvenliği ve İnsana Yatırım

Tüm paydaşlarımız en değerli varlığımızdır.

Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve değerli misafirlerimizin sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir. Sağlık ve güvenlik bilincini arttırmaya yönelik tüm çalışanlarımıza sürekli eğitimler verilmekte, riskler sürekli gözden geçirilmekte ve gelişen şartlar doğrultusunda riskleri azaltmaya yönelik teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve titizlikle uyguluyoruz.

Tüm paydaşlar fikir, inanç özgürlüğüne sahip olup kimseye dil, din, ırk, cinsiyet, sosyal sınıf, yaş ve birlik üyeliği gibi konularda ayrımcılık yapmıyoruz. İnsan haklarının korunması temel kuralımızdır.

Misafir Memnuniyeti

Misafirlerimiz var olma sebebimizdir. Her türlü kaynaktan gelen tüm misafir öneri ve şikayetlerini takip etmek, şikâyetleri etik davranış kurallarına uygun şekilde çözümlemek ve misafirlerimizi bu konuda şeffaf şekilde bilgilendirerek şikâyetleri kendimiz için fırsata dönüştürmeyi sağlıyoruz.

Çevreye Saygı ve Doğal Yaşamı Koruma

Tüm faaliyetlerimizde doğal çevreyi korumaya olan bağlılığı ilke edinerek ve kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak çevre kirliliğinin önlenmesini sağlamayı, sıfır atık kapsamında atık miktarımızı azaltarak ve oluşanların da geri dönüşümünü sağlayarak doğaya zararsız hale getirmeyi, iklim değişikliğini azaltmayı ve bio-çeşitliliğin ve ekosistemin korunması konusunda hassasiyet gösteriyoruz.

Enerji Tasarrufu

Otelimizde enerji kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak, enerji performansımızı sürekli iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Hijyen

Hijyen şartlarını da ön planda tutarak sürekli iyileştiriyoruz.

Yerel Ekonomiye Destek ve Sürdürülebilirlik Yerel ekonomiye olan katkımızın farkındayız, bu sebeple tedarikçilerimizi tercih ederken ürün ve hizmet kalitesini ön planda tutan yerel tedarikçilere öncelik veriyoruz. Sürdürülebilir turizm için, daha az enerji, su, atık üreten, çevre dostu satın alma yapıyoruz.

Sürdürülebilir Turizm Politikamız

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

MİSAFİR GÖRÜŞLERİ